Tangle Teezer

Gdy zobaczyłam na kosmetykizameryki.pl kultową szczotkę do włosów Tangle Teezer w przystępnej cenie (29,99 zł), postanowiłam ją zamówić, by sprawdzić czy te wszystkie ohhy i ahy są uzasadnione.

Zanim przejdę do plusów i minusów, kilka słów o samej szczotce.

Posiada unikalne zaprojektowane zęby flex, ułatwiające poślizg poprzez włosy. Szczotka eliminuje sploty i węzły, minimalizując łamanie, rozdwajanie i uszkodzenia spowodowane złym traktowaniem. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego rodzaju włosów. Zalecana jest dla niezdrowych, zniszczonych koloryzacją włosów, splątanych a także dla dzieci, które nie lubią uczucia “ciągnięcia” podczas rozczesywania.

TANGLE TEEZER 2

Używam tej szczotki już ponad miesiąc i myślę, że jest to dobry czas, by podzielić się z Wami moimi spostrzeżeniami. Powiem Wam, że odłożyłam już wszystkie inne szczotki i grzebienie do włosów, których używałam w zależności od stanu moich włosów. Teraz wystarcza mi Tangle Teezer i czuję, że niedługo zapoluję na jego wersję kompaktową, by zawsze mieć go przy sobie w torebce.

TANGLE TEEZER +--

Ogólnie używa mi się jej bardzo przyjemnie, ale żeby nie było aż tak kolorowo, mam też pewne uwagi dot. tego cuda. Ok, zaczynamy.

PLUSY:

* rozczesuje nawet bardzo poplątane włosy

* nie ma problemu z rozczesaniem mokrych włosów

* nie ciągnie kosmyków przy rozczesywaniu

* łatwo się ją czyści (!)

* jest miękka – nie drapie skóry głowy, lecz ją masuje

* podobno dodaje blasku

MINUSY:

* ciężko nią zrobić prosty przedziałek, gdyż ma zaokrąglone brzegi

* zajmuje trochę czasu, by przyzwyczaić się do jej kształtu (na początku jest ciężko się przestawić)

* ma miękkie, wyginające się włoski, dlatego też trzeba się trochę namachać, jeśli macie poplątane włosy

Gdzie możecie je znaleźć? Najtaniej, czyli za 22,90 zł znalazłam ją na stronie Merlin klik. Wystarczy poszukać na Ceneo i wyskoczą Wam wszystkie sklepy internetowe, które mają w swojej ofercie szczotki do włosów Tangle Teezer klik.

Polecam wszystkim bardzo serdecznie tą szczotkę do włosów. Bez różnicy, czy macie włosy proste, kręcone, cienkie czy grube, ona sobie z nimi poradzi.

Uważajcie tylko na podróbki, bo jeśli już płacimy za Tangle Teezer, to dobrze byłoby go faktycznie używać, a nie jakiejś tam podróbki.

Może Ci się również spodobać