Seriale godne polecenia

Przed pójściem do pracy wpadłam na genialny pomysł obejrzenia któregoś z seriali, które na bieżąco oglądam. Niestety od wczoraj nie wypłynął do sieci żaden nowy odcinek z moich umilaczy czasu. Postanowiłam więc przedstawić Wam seriale, które aktualnie uwielbiam w nadziei, że uda mi się Was nimi zaciekawić.

1. Grey’s Anatomy – Chirurdzy

Ocena serialu na stronie Filmweb.pl to 7,9 i znajduje się na #69 miejscu w rankingu ‘Top seriale’.

Serial jest niesamowity, cały czas coś się dzieje. Nie ma tu mowy o zwykłych, nudnych odcinkach. Temat niby zwyczajny, bo przedstawiający pracę lekarzy w Seattle. Ale są to niezwykli ludzie, których połączyła pasja. Poruszane są wątki miłości, przyjaźni, rodziny, braterstwa, współzawodnictwa i wiele innych. Jest czas na śmiech i na łzy. Genialny serial, który mam nadzieję potrwa jeszcze kilka sezonów. Do tej pory wyszło ich 11, w których działo się naprawdę sporo. Polecam Wam go gorąco. Zainteresowaniem do niego zaraziła mnie siostra – Kasiu całusy dla Ciebie :*

GREY'S ANATOMY - ABC's

2. Pretty Little Liars – Słodkie kłamstewka

Ocena serialu na stronie Filmweb.pl to 7,8 i znajduje się na #127 miejscu w rankingu ‘Top seriale’.

Historia rozpoczyna się od tajemniczej śmierci jednej z przyjaciółek. Po tym wydarzeniu resztę dziewczyn zaczyna prześladować tajemnicze “A”, które zna każdą tajemnicę dziewczyn. Jakiś czas temu przestałam oglądać ten serial, ale ostatnio do niego wróciłam i się z tego bardzo cieszę. Serial porusza różnorodną tematykę. Główną rolę pełnią tajemnice, które nawarstwiając się zamykają kolejne drzwi ucieczki.

pretty little liars

3. Suits – W Garniturach

Ocena serialu na stronie Filmweb.pl to 8,3 i znajduje się na #13 miejscu w rankingu ‘Top seriale’.

Serial opowiada o wyjątkowym młodym mężczyźnie, który dzięki swoim umiejętnościom tj. fotograficznej pamięci, dostaje pracę w firmie prawniczej. Okoliczności jego przyjęcia były dość wyjątkowe. Jest to produkcja, która tak jak poprzednie łączy wiele wątków, ale też przekazuje wiele informacji prawniczych. Wysoko w rankingu strony Filmweb, dzięki ocenie prawie 38 tys. ludzi.

suits

4. Hart of Dixie – Doktor Hart 

Ocena serialu na stronie Filmweb.pl to 7,6 i znajduje się na #309 miejscu w rankingu ‘Top seriale’.

Genialny serial o młodej dziewczynie, która przypadkowo poznaje swojego biologicznego ojca. Próbując dostać stypendium w wymarzonym szpitalu, dostaje polecenia odbycia praktyki jako lekarz rodzinny. Los kieruje ją do Bluebell, małej miejscowości, która wywraca jej życie do góry nogami.

doktor hart

5. Revenge – Zemsta

Ocena serialu na stronie Filmweb.pl to 7,8 i znajduje się na #161 miejscu w rankingu ‘Top seriale’.

Opowiada historię okrutnej zdrady, a następnie próby odkupienia dobrego imienia ojca Amandy, głównej bohaterki serialu. Obmyśliła plan, dzięki któremu ukaże wszystkich, którzy pomagali rodzinie Graysonów. Zemsta, którą podejmuje pochłania wiele bliskich jej sercu ofiar. Jednak niezłomnie dąży do obranego sobie celu.

revenge


Wszystkie seriale oceniam na 9 pkt. Nie byłoby ich tutaj, gdyby mi się nie podobały co jest oczywiste, aczkolwiek to nie są wszystkie seriale, które aktualnie oglądam. Pominęłam Chasing Life, bo jakoś się w nim nie zakochałam. Może też dlatego, że ten serial ma dopiero jeden sezon i nie miałam czasu się wczuć. Z drugiej jednak strony czasem po pierwszym odcinku nie mogę doczekać się, co będzie dalej.

Drugi serial, który praktycznie dopiero co zaczęłam oglądać, to “Once Upon A Time”. Jestem dopiero na siódmym odcinku, więc nie chciałam go tu umieszczać, ale jest całkiem ciekawy. Jest to połączenie baśni z prawdziwym życiem, więc zobaczymy czy mnie wciągnie. Dowiedziałam się o nim od Zoelli, brytyjskiej blogerki. Wspomniała o tym serialu w ostatnich ulubieńcach i jakoś mnie nim zainteresowała.

Przymierzam się jeszcze do słynnego serialu “House of Cards”, bo podobno jest świetny. Coś czuję, że trochę potrwa zanim zacznę go oglądać, bo chcę najpierw dokończyć te, które Wam opisałam. Większość z nich już się kończy, dlatego zbieram już pomysły na nowe umilacze czasu.

Ciekawa jestem Waszych aktualnie ulubionych seriali i czy oglądaliście te, które wymieniłam.

Może Ci się również spodobać