Beauty trends for 2017

Nowy rok to również nowe trendy i jak się okazuje, szykuje się wiele zmian w aktualnych trendach beauty, które podbiły serca wielu z nas. Z czym się pożegnamy, a co nowego powitamy w 2017 roku?

Konturowanie

Przede wszystkim 2017 rok będzie pod znakiem naturalności. Wracamy do prostych makijaży pozbawionych pazura w postaci mocnego konturowania, które opanowało makijaże gwiazd. Oczywiście delikatne zaznaczenie kości jarzmowych nie zaszkodzi, jednak bardziej stawiamy na..

..strobing

Czyli rozświetlanie twarzy, które ma podkreślić naturalny wygląd i zdrową, świeżą cerę. Nie przesadzamy jednak z rozświetlaczem. Można powiedzieć, że nadchodzi w tym roku trend minimalizmu w makijażu.

Usta

Do tej pory królowały ciemne usta, promowane przez wszystkim znane Kardashianki. W tym roku wracają delikatne, naturalne kolory pomadek, a także odłożone do szuflady błyszczyki, które nadają makijażowi młodzieńczości i świeżości.

Manicure

Długie paznokcie w krzykliwych kolorach zostawmy w 2016 roku. W obecnym stawiamy na krótkie, delikatnie wystające poza opuszki paznokcie w jasnych różach oraz odcieniach nude.

Może Ci się również spodobać