Ile jesteś wart?

Każdy za czymś pędzi, niektórzy samotnie, inni z kimś, kogo kochają lub po prostu z kim się przyjaźnią. Zastanawiałeś się kiedyś ile jesteś wart dla tych osób? Czy właściwie oceniasz relacje, które Was łączą?

Kiedyś częściej rozmawiało się o uczuciach. Dziś staje się to powoli tematem tabu, bo nikt nie chce się wyrwać przed szereg, nikt nie chce się wygłupić, czy zostać zraniony. Pytanie, czy warto trwać w relacjach, które tylko biorą, a nic nie dają.. Czy warto się poświęcać, czując coraz większą pustkę w środku.

Ludzie przychodzą i odchodzą, lecz boimy się tego, że ktoś się od nas odwróci, odejdzie. Często kontynuujemy znajomość mimo tego, że nic nam nie daje, że po “do zobaczenia” zostaje w środku pustka.

Ale czy warto..?

Może Ci się również spodobać

  • To warto czy nie warto?

    • Myślę, że warto pielęgnować wartościowe znajomości, które nie tylko z nas czerpią, ale również dają coś od siebie. Musisz sam zastanowić się nad poszczególnymi znajomościami, ale gdy umawiasz się z kimś i nie czujesz przyjemności ze spotkania z tą osobą, to jest już pierwszy znak, że nie działa to tak, jak powinno.
      Mam nadzieję, że zrobisz porządki w swoich kontaktach i odetniesz się od zbędnych osób 🙂