Pierwsze urodziny bloga

Blog Power of Beauty powstał dokładnie rok temu. Z tej okazji chcę się z Wami podzielić krótką historią o jego początkach i co się od tego czasu zmieniło.

Przede wszystkim blog powstał na platformie blogspota. Pierwsze kilka miesięcy, mniej więcej do marca, pisałam posty pod adresem www.powerof-beauty.blogspot.com. Ta strona już nie istnieje. Po kilku miesiącach od przeniesienia bloga postanowiłam ją skasować, choć ciągle były na nią wejścia. Ostatnim postem, który pojawił się na tamtej stronie, była recenzja szamponu do włosów John Frieda, który możecie znaleźć pod tym linkiem >>>klik<<<.

DLACZEGO WORDPRESS?

Bardziej podobały mi się możliwości graficzne, które proponował wordpress. Pod tym względem blogspot był daleko w tyle i nic nie zmieniał od wielu lat. Wiecie, co mnie tknęło do zmiany bezpośrednio? Rozmowa z moją siostrą, która po obejrzeniu bloga powiedziała, że też kiedyś miała bloga jak była w gimnazjum i że wybrała ten sam motyw. Mamy ten sam gust, ale chciałam, by mój blog się rozwijał i wyglądał nowocześnie. Tego nie mógł mi zagwarantować blogspot.

STATYSTYKI

Niestety muszę przyznać, że na blogspocie miałam o wiele wyższe statystyki niż tutaj. Nie jest to dla mnie najważniejsze, chociaż jest to też dla mnie znak, czy podoba Wam się dany wpis, czy też nie. Staram się dzięki nim dopasowywać treści również do Was. Dzięki statystykom poznaję Was, a to jest dla mnie bardzo ważne. Powiem Wam w sekrecie, że dopiero teraz, po ok 9 miesiącach na platformie wordpressa, dogoniłam trzymiesięczne statystyki z blogspota. Przykre, ale prawdziwe.

 ROZWÓJ BLOGA

Od ponad miesiąca rozpisuję sobie plan działania, który zamierzam wprowadzić do mojego bloga. Przyznaję się bez bicia, czasami zaniedbywałam go, ale już z tym koniec. Będzie się pojawiać o wiele więcej recenzji nie tylko kosmetyków, ale również książek, filmów i seriali. Powstaną nowe działy, które mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu. Troszkę się już zaczęło zmieniać, zauważyliście? 🙂


Tym, którzy wytrwali ze mną ten pierwszy rok bardzo dziękuję za wytrwałość i mam nadzieję, że zostaniecie ze mną na dłużej. Jeżeli dopiero poznajesz mojego bloga, to proszę rozgość się. Jesteś moim gościem, a dziś świętujemy pierwsze urodziny bloga. Trzymajcie za mnie kciuki 🙂

Może Ci się również spodobać