Pomysły na prezenty dla Niego

Co roku dostaję mnóstwo pytań odnośnie prezentów świątecznych dla obydwu płci. Postanowiłam więc podać Wam kilka inspiracji, w których zebraniu pomogli mi bardzo mili Panowie, opowiadając, co chętnie odnaleźliby pod choinką.

Wpisując propozycje stwierdziłam, że należy dopisać słowo wstępu. Moim zdaniem nie ma czegoś takiego, jak ‘sztampowe’ prezenty, ponieważ wiele z pomysłów, które na samym początku odrzucamy, bo wydają nam się nudne, mogą być strzałem w dziesiątkę 😉

KULTURA

  • Książka była jednym z najczęściej wymienianych prezentów, które chcieliby dostać Panowie. Zastanów się, czym interesuje się obdarowywana osoba i znajdź książkę, która będzie idealna dla tej osoby. Ja zazwyczaj mam tak, że jak wygrzebię już tę książkę, to wiem, że jest to ta jedyna dla tej osoby. Też tak masz?

Moja propozycja, to Dezerterzy, którą ostatnio podarowałam mojemu Tacie. Podobno bardzo ciekawa 😉

  • Tak samo jest z muzyką, choć tu jest chyba prościej z dobraniem zespołu, którego twórczość, zamkniętą na krążku, podarujecie w świątecznym podarunku. Myśląc o płycie, automatycznie wpisałam tytuł najnowszego krążka Taco Hemingway – Marmur.

ROZRYWKA

  • Wiadomo, że faceci to duuuuże dzieci, dlatego większość z nich ucieszyłaby się z dobrej gry komputerowej w zależności od zainteresowań będzie to FIFA, Wiedźmin lub inna strzelanka (np. Call of Duty 4, czy Just Cause 3 – podobno śmieszna i jest w niej dużo strzelania) 😉

 

  • A może ucieszyłby się z planszówki? To nie są zwykłe gry, które pamiętasz z dzieciństwa. Obecnie na rynku jest wiele ciekawych gier planszowych, które może rozłożyć podczas spotkań ze znajomymi lub z rodziną 🙂 Polecam dwie świetne gry planszowe, które osobiście uwielbiam: Dixit oraz Taboo.
  • Jeśli gry komputerowe to nie Jego świat, to może nim być świat klocków LEGO. Szczerze? Nawet nie wiedziałam, że jest ich tyyyyyle rodzajów. Prawie jak z kosmetykami – na pewno jest w czym wybierać 😀

lego-nexo-knights-klocki-pojazd-claya-70315-u-iext39726301.jpg

 

  • Ciekawym pomysłem mogą być również bilety na koncert ulubionego zespołu. Spory wybór macie na Eventim – jest to sprawdzone źródło.

1344928_1307645_rhcp_000000.jpg

  • Jeśli masz do obdarowania kogoś, kto lubi ekstremalne aktywności, możesz podarować mu voucher na strzelnicę.

strzelnica.jpg

MODA

W tej dziedzinie drogie Panie mamy szeroki wachlarz możliwości, jeśli chodzi o modę, bo kto jak kto, ale my się na tym znamy. Fajnie jest połączyć część garderoby z zainteresowaniami obdarowywanego Pana. Może to być koszulka/bluza nawiązująca do filmu/komiksu/gry/zespołu muzycznego, czy klubu piłkarskiego.

Wszelakie sweterki, koszule, a także kolorowe skarpetki, które zresztą ostatnio są coraz popularniejsze, są  mile widziane wśród świątecznych prezentów.

 

Elementy, które są mniejszej gramatury, aczkolwiek również pożądane przez płeć męską (choć mogą oni jeszcze o tym nie wiedzieć), to skórzany portfel, zegarek, czy spinki do mankietów.

 

ELEKTRONIKA / GADŻETY

Tej kategorii tłumaczyć chyba nie trzeba. Możemy tu wrzucić takie prezenty jak np.: power bank, słuchawki, głośniki, golarkę, czy trymer 🙂

 

KOSMETYKI

Zbyt wiele w tej kategorii nie poszalejemy z prezentami dla Panów, gdyż w większości stronią oni od większej ilości kosmetyków niż szampon łączący również rolę żelu pod prysznic i czasem mydła. Akceptują również jakiś zacny flakonik perfum, tu okazja dla nas do wykazania się, a także często brodacze lubią zadbać o swe piękności zestawem specjalnych produktów do pielęgnacji brody 😉 A dla Panów z krótszym zarostem zapas maszynek do golenia, które znikają tak szybko jak u nas gumki do włosów 😉

 

Dla pasjonatów alkoholu możemy zakupić ich ulubiony trunek, z którego na pewno również się ucieszą 😉


Mam nadzieję, że zainspiruję Was do skompletowania prezentów świątecznych dla męskiej części obdarowywanych przez Was osób.

Dajcie proszę znać, jakie macie pomysły na tegoroczne prezenty. Może będziesz czyjąś inspiracją dla innych 🙂


Serdeczne dzięki składam na ręce wszystkich znajomych, którzy podzielili się ze mną swoimi wymarzonymi prezentami pod choinkę. Na podstawie ich wypowiedzi powstał ten post, więc dziękuję Wam bardzo 🙂

Może Ci się również spodobać