Propozycje filmowe II

Jesienne propozycje filmowe bardzo Wam się spodobały, dlatego postanowiłam je kontynuować, a nawet utworzyć serię takich postów. Jeżeli nie widzieliście jeszcze tego wpisu, to możecie go przeczytać klikając >>tutaj<<. Będą się pojawiać co ok. dwa miesiące, by móc wypełnić listę nowymi produkcjami, które warto moim zdaniem zobaczyć. Zazwyczaj są to tytuły, które czekają na swoją premierę lub które tylko co ujrzały światło dzienne. Mam nadzieję, że i tym razem się Wam spodobają i czekam na Wasze propozycje ciekawych filmów w komentarzach.

Poprzednim razem proponowane przeze mnie filmy dobrałam głównie po ocenach użytkowników portalu filmweb.com. Tym razem obejrzałam wszystkie zwiastuny i wybrałam trochę mniej filmów, bym mogła częściej wrzucać nowe propozycje.

Kolejność jest jak zwykle przypadkowa. Klikając w tytuł filmu  przeniesiesz się do strony filmu na portalu filmweb.

Joy – Joy Mangano jest samotną matką z Long Island, która wynajduje mopa i staje się milionerką.

img_0518.jpeg

The Walk – Historia francuskiego artysty Philippe’a Petita, który w 1974 roku przeszedł po linie między wieżami World Trade Center.

the walk.jpg

Trouble with the Courve (Dopóki piłka w grze) – Schorowany łowca talentów udaje się w ostatnią wyprawę, której celem będzie ocenienie dobrze rokującego gracza.

Dopóki piłka w grze.jpg

Brooklyn – Młoda irlandzka imigrantka, Ellis Lacey, w latach 50. udaje się do Nowego Jorku.

Brooklyn.jpg

Point Break (Na fali) – Młody agent FBI dostaje zadanie zinfiltrowania grupy zajmującej się sportami ekstremalnymi, która jest podejrzana o dokonywanie zorganizowanych napadów na korporacje.

Point Break.jpg

Dirty Grandpa – Mający niebawem się ożenić Jason zabiera swojego dziadka na przejażdżkę po Florydzie.

Dirty Grandpa.jpg

Creed (Narodziny legendy) – Obdarzony naturalnymi zdolnościami zamożny młody człowiek, syn Apollo Creeda, przeciwstawia się rodzinie i próbuje sił w boksie. Aby odnieść sukces, zwraca się o pomoc do starego rywala ojca, Rocky’ego Balboa.

Creed.jpg

Słaba płeć? – Po wyrzuceniu z pracy Zośka postanawia zemścić się na szefie oraz znaleźć miłość.

Słaba płeć.jpg


 

Tak jak ostatnio przygotowałam również grafikę z pełną listą propozycji filmowych do pobrania >>klik<<.

PROPOZYCJE FILMOWE grafika.png

Może Ci się również spodobać