Rozjaśnianie włosów blond – John Frieda, Joanna

Wszystkie naturalne blondynki znają niestety problem “szarzejącego” blondu. Jest kilka sposobów, by to zmienić. Zapraszam do dalszej lektury 🙂

Każda blondynka chce jak najdłużej utrzymać piękny, jasny odcień swoich włosów. Niestety kolor ten jest dość kapryśny i trzeba go czasem zdyscyplinować.

Jednym ze sposobów jest szampon rozjaśniający włosy od John Frieda. Jego recenzję znajdziecie >>tutaj<<. Jest to szampon, który najlepiej działa w duecie z odżywką. Po stosowaniu tych produktów można zauważyć delikatne rozjaśnienie włosów.

cd0e0-img_9464

Jeśli chcecie mocniejszego rozjaśnienia, to idealnym rozwiązaniem będzie zastosowanie spray’u rozjaśniającego włosy blond również od John Frieda. Do recenzji tego produktu przeniesiecie się klikając >>tutaj<<. Jest to bardzo fajny produkt, którym można rozjaśnić włosy o kilka odcieni, nawet do bardzo jasnego blondu. Jak z każdym produktem należy jednak uważać i stosować się do wskazówek producenta 🙂

1eea8-go_blonder_spray

Najlepsze efekty uzyskamy oczywiście stosując całą serię, czyli szampon, odżywkę i spray rozjaśniający John Frieda. Mamy wtedy pewność, że odpowiednio dbamy o nasze włosy podczas ich rozjaśniania.

8a675-screen2bshot2b2013-11-242bat2b2-47-202bpm

Jeśli jednak Twoim problem jest żółknięcie blond kosmyków, to dobrym sposobem jest stosowanie do każdego mycia fioletowego szamponu do włosów, np. firmy Joanna. Ja go stosuję do pierwszego mycia i jak tylko mam więcej czasu, a niestety rzadko się to zdarza, staram się go trzymać trochę dłużej na włosach. Co daje ten szampon? Można powiedzieć, że “wyciąga” z włosów żółty kolor, jednocześnie rozjaśniając włosy.

Ultra Color System

A jakie Wy macie sposoby na rozjaśnianie włosów blond? 🙂

Może Ci się również spodobać