SPORT | Odzież sportowa

Do wakacji zostały już tylko 2 miesiące. Niektórzy są już w połowie drogi do osiągnięcia upragnionej figury, a ja jak zwykle zostawiam wszystko na ostatnią chwilę. Postanowiłam, że wykupię karnet na siłownię, kupię ubrania sportowe i do lata doprowadzę się do porządku. Dziś przedstawiam Wam przegląd odzieży sportowej z sklepu H&M.

Mimo iż pracuję w H&M, to nie miałam pojęcia, że mamy aż tak duży wybór odzieży sportowej. Zaczynając od podstawy, czyli biustonosza sportowego, przez koszulki, aż po spodnie i spodenki pokażę Wam, że odzież sportowa może być wygodna i stylowa.

BIUSTONOSZ SPORTOWY

 1. hm biustonosz sportowy
 2. hm biustonosz medium supp
 3. hm biustonosz sportowy czarny
 4. hm biustonosz sportowy kolorowy

KOSZULKI SPORTOWE

 1. hm top sportowy
 2. hm top do biegania
 3. hm szara koszulka

BLUZA SPORTOWA

hm krótka bluza


SPODENKI / SPODNIE / LEGGINSY SPORTOWE

 1. hm krótkie shorty
 2. hm szorty treningowe
 3. hm spodnie do jogi sługie
 4. hm spodnie szare długie
 5. hm legginsy trekingowe
 6. hm legginsy outdorowe
 7. hm legginsy do biegania paski
 8. hm legginsy do biegania 3 4
 9. hm legginsy do biegania

Wybrałam tylko kilka propozycji i już w głowie planuję, jak ułożyć ciekawy outfit. Jestem pewna, że inne sklepy również mają ciekawy asortyment, jeżeli chodzi o ubrania sportowe.

Mogę się Wam pochwalić, że udało mi się kupić na promocji koszulkę nr 1, w kolorze różowo-czarno-białym. Jeszcze potrzebuję do niej biustonosza sportowego i chyba wybiorę ten nr 4. Niby mała rzecz – koszulka do ćwiczeń, a jak może zmotywować. Wieczorem od razu wzięłam się za ćwiczenia, które mam zamiar wprowadzić do stałego grafiku zajęć.

Postanowiłam również, że nie będę się jednak zapisywać na siłownię, tylko wykorzystam ładną pogodę i będę biegać dwa razy w tygodniu + planuję ćwiczenia w mieszkaniu ok. 3 razy w tygodniu. Taki mam plan, a co z tego wyjdzie to pewnie przekonacie się niedługo.

Jakie są Wasze sposoby, by się zmotywować do ćwiczeń? A może macie tyle samozaparcia, że wystarczy myśl o ćwiczeniach i jesteście gotowi do działania? Piszcie w komentarzach jak to u Was wygląda.

Może Ci się również spodobać