TOP 5 Najlepsze wpisy 2015

Styczeń to dobry czas na podsumowanie ubiegłego roku. Przedstawiam Wam TOP5 wpisów zamieszczonych w 2015 roku.

 

 1. Najlepszy szampon do włosów blond John Frieda “Sheer Blonde” 

aac3a-john2bfrieda2brecenzja

Mimo tego, że wpis powstał w lutym, to przez cały rok cieszył się Waszym największym zainteresowaniem, co mnie bardzo cieszy. Produkty Johnego Friedy są coraz lepiej dostępne w drogeriach, ale ceny tych produktów wyraźnie podkreślają ich ponadprzeciętność. Na szczęście od czego są promocje, by można było zakupić produkty wysokopółkowe. Szampon jest rewelacyjny, czego zresztą można się spodziewać po tytule wpisu. Warto jednak przeczytać całość, by lepiej poznać produkt i poznać moją pełną opinię na temat tego produktu.

2. Spray rozjaśniający włosy blond John Frieda SHEER BLONDE, GO BLONDER

go_blonder_spray

Jak dla mnie najlepszy sposób, by rozjaśnić włosy blond. Sami decydujemy, jaki efekt chcemy uzyskać i czy mają być to jedynie refleksy, całość włosów, a może ombre, sombre itd. Jednak haczyk przy tym kosmetyku jest dosyć ostry. Trzeba być bardzo ostrożnym przy jego stosowaniu, by nie zniszczyć struktury włosa.

3. Podkład (prawie) idealny CATRICE ALL MATT PLUS

powerofbeautyy.wordpress.com

Bardzo polubiłam ten produkt, ale miałam do niego jakieś “ale”. Bardzo fajnie stapiał się z kolorem mojej cery i pozostawał na niej przez prawie cały dzień. Co mi się w nim nie sprawdziło? Odpowiedź znajdziecie w tekście 🙂

4. ULUBIEŃCY MIESIĄCA | Luty – Marzec – Kwiecień

ulubieńcy miesiąca

Początkowo myślałam, że łączeni ulubieńcy się nie sprawdzą. Jak widać się myliłam, gdyż jest to czwarty najchętniej czytany przez Was post. Znalazły się tam nie tylko kosmetyki, ale również film, trochę mody i świetny magazyn, który polecam wszystkim.

5. Chleb czystoziarnisty Whole & Pure

IKEA chleb

Nawet nie wiecie jak zdziwiło Wasze zainteresowanie tym wpisem. Z drugiej strony, gdybym zobaczyła taki tytuł u kogoś innego też bym go chętnie przeczytała. Co w nim znajdziecie? Całą drogę, jaką musi przejść proszek zakupiony w IKEA, do wyrośniętego chlebka.

 

Może Ci się również spodobać