New Years Tag

Zapraszam Was dzisiaj na New Years TAG. Postanowiłam przeplatać notki poświęcone urodzie takimi luźnymi wpisami. Jest to krótki tag, ale pewnie się rozgadam.

1. Co zrobiłaś w 2014 roku, czego nie zrobiłaś nigdy wcześniej?

Był to wyjazd do Anglii w wakacje do pracy. Razem z chłopakiem polecieliśmy w lipcu do Liverpoolu i tam z pomocą znajomych jakoś przetrwaliśmy te dwa miesiące. Było różnie, bo na początku nie mieliśmy pracy i chodziliśmy po agencjach pracy się przypominać, ale w końcu się udało i wróciliśmy we wrześniu do Polski. Pracowałam w różnych miejscach: jako sprzątaczka w hotelu, w piekarni, w pubie, w hurtowni i w magazynie. Wróciliśmy z grubszym portfelem, masą nowych rzeczy ale też z wieloma nowymi znajomościami i bogatsi w doświadczenia życiowe. Ten wyjazd był taką lekcją życia, która dosadnie nauczyła nas pokory i szacunku dla pieniędzy.

2. Czy dotrzymałaś postanowień noworocznych z 2014 roku i czy planujesz robić jakieś na następny 2015 rok?

Część z postanowień z ubiegłego roku wypełniłam, choć nie wszystkie. Jednym z moich postanowień/planów był wyjazd do Londynu i to udało mi się osiągnąć. Również zadbałam o sylwetkę regularnie ćwicząc w mieszkaniu, starałam się być oszczędna i dzięki temu mogłam pozwolić sobie na wyjazd do Anglii. W tym roku również postawię sobie pewne cele. Na pewno będzie ich mniej niż w tamtym roku (17) i będą bardziej skonkretyzowane.

 3. Co chciałabyś mieć w 2015 r., czego zabrakło w 2014 r.?

Myślę, że czymś czego mi zabrakło w poprzednim roku, to typowo wypoczynkowe wakacje. Ja swoje spędziłam w Anglii pracując, i jedynym momentem jaki mieliśmy na odpoczynek był wyjazd ze znajomymi nad jezioro Białka. Komary gryzły niemiłosiernie, ale świetnie spędziliśmy razem te chwile co zresztą widać na zdjęciach.

4. Jakie jest Twoje największe osiągnięcie minionego roku 2014?

Takie najważniejsze chwile z poprzedniego roku to na pewno obrona licencjatu, przeprowadzka do Warszawy i rozpoczęcie magisterki na wybranym kierunku, rozpoczęcie pracy oraz założenie lokaty. Wszystkie wydarzenia w jakiś sposób się ze sobą wiążą i mam nadzieję, że uda mi się konsekwentnie dążyć do moich celów.

5. Jaka jest najlepsza rzecz, jaką kupiłaś w poprzednim roku?

Myślę, że będzie to kilka rzeczy i nie wszystkie będą bezpośrednio przeze mnie kupione. Pod koniec wakacji dostałam od mamy tableta – jest to Samsung Tab 4. Nie wyobrażam sobie teraz wyjścia na uczelnię czy ogólnie funkcjonowania bez tego urządzenia. Mogę na nim zrobić wszystko, odtwarzać muzykę, robić zdjęcia, notować w wordzie, przeglądać internet czy oglądać filmiki na YouTube. Dzięki szybkiemu łączu LTE i 5GB internetu mam łączność ze światem gdziekolwiek jestem. Kolejną rzeczą jest suszarka firmy ROWENTA z systemem jonizacji. Po przeprowadzce do Warszawy zdecydowałam się na zakup porządnej suszarki. Mimo większych gabarytów jest poręczna i w przyjemny sposób dba o moje włosy. Ostatnią rzeczą jest soniczna szczoteczka do twarzy SONIC CLEAN. Był to prezent świąteczny od mojego chłopaka. Używam jej codziennie wieczorem i już zauważyłam poprawę stanu mojej skóry.

Może Ci się również spodobać